
Husqvarna Rider R 214C — wydajna kosiarka samojezdna z urządzeniem tnącym Combi 94 cm z możliwością wyboru funkcji mulczowania BioClip® i tylnego wyrzutu. Przeg…
Zamówienia online są tymczasowo wyłączone. Zadzwoń — ustalimy warunki i dostępność.
Pytania przy wyborze? Zadzwoń: +48 882 830 102
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Moc znamionowa 1 | 8,4 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Nazwa silnika | HS 413AE |
| Pojemność cylindra | 413 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | Tak |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 773 g/kWh |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Waga akumulatora | 7,2 kg |
| Producent akumulatora | Global |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 30 cm |
| Szerokość koszenia, min | 94 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 94 cm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Wymiary opon przednich | 170/60-8 |
| Wymiary opon tylnych | 170/60-8 |
| Rozstaw osi | 88,7 cm |
| Prześwit pod podjazdem | 120 mm |
| Długość maszyny | 192,2 cm |
| Szerokość maszyny | 88,3 cm |
| Wysokość maszyny | 107 cm |
| Maksymalny ładunek 3 | 110 kg |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 191 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 9 km/h |
| Wspornik fotela | Tak |
| Rodzaj fotela | Comfort |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Drgania, kierownica | 2,1 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,6 m/s² |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 84 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 99 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 98 dB(A) |
HUSQVARNA — szwedzka marka z ponad 330-letnią tradycją. Husqvarna to synonim profesjonalnego sprzętu ogrodowego i leśnego, łączącego najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezawodność potwierdzoną przez lata doświadczeń.
Pomagamy dobrać sprzęt do działki i potrzeb. Odbiór osobisty przy Lwowska 154a w Nowym Sączu.
Sklep i serwis w jednym punkcie – naprawy, przeglądy i oryginalne części bez szukania warsztatu.
Zaufanie klientów z Nowego Sącza i okolic. Sprawdź opinie przed wizytą.
Gwarancja na sprzęt i na usługi. Oryginalne części do kosiarek, traktorków i robotów koszących.
HUSQVARNA 214C w ofercie Ogród-Pro. Sklep ogrodniczy Nowy Sącz przy ul. Lwowska 154a – odbiór osobisty, doradztwo i serwis na miejscu. Zapraszamy klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Krynicy-Zdroju, Nowego Targu i okolic.