
Husqvarna Automower® 450V NERA to wysokowydajny, bezprzewodowy robot koszący, zaprojektowany z myślą o koszeniu dużych trawników o powierzchni do 7500 m² z dosk…
Zamówienia online są tymczasowo wyłączone. Zadzwoń — ustalimy warunki i dostępność.
Pytania przy wyborze? Zadzwoń: +48 882 830 102
| Wielkość obszaru | 7 500 m² |
| Wielkość obszaru – nieregularnie | 5 000 m² |
| Wielkość obszaru – systematycznie | 7 500 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 25 % |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny |
| Waga | 15 kg |
| Długość produktu | 75 cm |
| Szerokość produktu | 54 cm |
| Wysokość produktu | 28 cm |
| Kolor | Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 58 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Pojemność akumulatora | 7,5 Ah |
| Prąd ładowania | 7 |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 160 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 18 kWh |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Pokrętło, wyświetlacz i status LED/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8” QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Kod PIN | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Kamera |
HUSQVARNA — szwedzka marka z ponad 330-letnią tradycją. Husqvarna to synonim profesjonalnego sprzętu ogrodowego i leśnego, łączącego najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezawodność potwierdzoną przez lata doświadczeń.
Pomagamy dobrać sprzęt do działki i potrzeb. Odbiór osobisty przy Lwowska 154a w Nowym Sączu.
Sklep i serwis w jednym punkcie – naprawy, przeglądy i oryginalne części bez szukania warsztatu.
Zaufanie klientów z Nowego Sącza i okolic. Sprawdź opinie przed wizytą.
Gwarancja na sprzęt i na usługi. Oryginalne części do kosiarek, traktorków i robotów koszących.
Husqvarna Automower® 450V NERA w ofercie Ogród-Pro. Sklep ogrodniczy Nowy Sącz przy ul. Lwowska 154a – odbiór osobisty, doradztwo i serwis na miejscu. Zapraszamy klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Krynicy-Zdroju, Nowego Targu i okolic.