
LB 553SQe, niezawodna kosiarka przeznaczona do pracy w trybie BioClip® z napędem na przednie koła do użytku komercyjnego. Pełnowymiarowe urządzenie tnące o szer…
Zamówienia online są tymczasowo wyłączone. Zadzwoń — ustalimy warunki i dostępność.
Pytania przy wyborze? Zadzwoń: +48 882 830 102
| Moc znamionowa 1 | 2,75 kW |
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Nazwa silnika | HS 166AP |
| Pojemność cylindra | 166 cm³ |
| Rodzaj smarowania silnika | Rozbryzgowe |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 922,38 g/kWh |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obręcze, tworzywo | Aluminium |
| Metody koszenia | BioClip® |
| Szerokość koszenia | 53 cm |
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 5 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, ze sprężyną |
| Maks. wysokość koszenia | 65 mm |
| Min. wysokość koszenia | 28 mm |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Przednie |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 4,8 km/h |
| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Pojemność kosza | 0 l |
| Rodzaj uchwytu | z tłumieniem drgań |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Składany uchwyt | Brak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Tak |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Przyłącze wody do mycia | Brak |
| Sprzęgło noża (BBC) | Brak |
| Rozmiar przednich kół | 203 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Waga | 38,5 kg |
| Rozstaw osi | 59,5 cm |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 95 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 96 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 3,4 m/s² |
HUSQVARNA — szwedzka marka z ponad 330-letnią tradycją. Husqvarna to synonim profesjonalnego sprzętu ogrodowego i leśnego, łączącego najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezawodność potwierdzoną przez lata doświadczeń.
Pomagamy dobrać sprzęt do działki i potrzeb. Odbiór osobisty przy Lwowska 154a w Nowym Sączu.
Sklep i serwis w jednym punkcie – naprawy, przeglądy i oryginalne części bez szukania warsztatu.
Zaufanie klientów z Nowego Sącza i okolic. Sprawdź opinie przed wizytą.
Gwarancja na sprzęt i na usługi. Oryginalne części do kosiarek, traktorków i robotów koszących.
Husqvarna LB 553SQe w ofercie Ogród-Pro. Sklep ogrodniczy Nowy Sącz przy ul. Lwowska 154a – odbiór osobisty, doradztwo i serwis na miejscu. Zapraszamy klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Krynicy-Zdroju, Nowego Targu i okolic.