
Profesjonalny rider z silnikiem wysokoprężnym o dużej pojemności, oferujący niezrównaną zwrotność i wydajność na skomplikowanych i wąskich terenach, a także na…
Zamówienia online są tymczasowo wyłączone. Zadzwoń — ustalimy warunki i dostępność.
Pytania przy wyborze? Zadzwoń: +48 882 830 102
| Rodzaj paliwa/napędu | Diesel |
| Moc znamionowa 1 | 17,8 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Kubota |
| Producent silnika | Kubota |
| Nazwa silnika | D1105 |
| Pojemność cylindra | 1 123 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Chłodzenie silnika | Ciecz |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe, z filtrem oleju |
| Filtr oleju | Tak |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 1 018 g/kWh |
| Pojemność akumulatora | 62 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Waga akumulatora | 14 kg |
| Producent akumulatora | Exide |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 58 cm |
| Szerokość koszenia, min | 132 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 155 cm |
| Min. wysokość koszenia | 30 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 112 mm |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Wymiary opon przednich | 20x10-10 |
| Wymiary opon tylnych | 20x10-10 |
| Rozstaw osi | 106 cm |
| Prześwit pod podjazdem | 140 mm |
| Długość maszyny | 207,8 cm |
| Szerokość maszyny | 115,3 cm |
| Wysokość maszyny | 133 cm |
| Maksymalny ładunek 3 | 350 kg |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 684 kg |
| Przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Producent przekladni, tył | Kanzaki |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 19 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 15 km/h |
| Producent przekładni, przód | Kanzaki |
| Model przekładni, przód | KTM 23LC |
| Model przekładni, tył | KTM 23SC |
| Wspornik fotela | Tak |
| Rodzaj fotela | Pełna amortyzacja, podłokietniki |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Winyl |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Professional |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Drgania, kierownica | 1,7 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,7 m/s² |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 91 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 105 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 104 dB(A) |
HUSQVARNA — szwedzka marka z ponad 330-letnią tradycją. Husqvarna to synonim profesjonalnego sprzętu ogrodowego i leśnego, łączącego najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezawodność potwierdzoną przez lata doświadczeń.
Pomagamy dobrać sprzęt do działki i potrzeb. Odbiór osobisty przy Lwowska 154a w Nowym Sączu.
Sklep i serwis w jednym punkcie – naprawy, przeglądy i oryginalne części bez szukania warsztatu.
Zaufanie klientów z Nowego Sącza i okolic. Sprawdź opinie przed wizytą.
Gwarancja na sprzęt i na usługi. Oryginalne części do kosiarek, traktorków i robotów koszących.
HUSQVARNA P 525DX w ofercie Ogród-Pro. Sklep ogrodniczy Nowy Sącz przy ul. Lwowska 154a – odbiór osobisty, doradztwo i serwis na miejscu. Zapraszamy klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Krynicy-Zdroju, Nowego Targu i okolic.