
Kompaktowy i wszechstronny Rider z napędem na cztery koła do wygodnej obsługi ciasnych, złożonych i pagórkowatych obszarów. Wyposażony w mocny silnik Kawasaki V…
Zamówienia online są tymczasowo wyłączone. Zadzwoń — ustalimy warunki i dostępność.
Pytania przy wyborze? Zadzwoń: +48 882 830 102
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Moc znamionowa 1 | 10,8 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Nazwa silnika | Seria FS V-Twin |
| Pojemność cylindra | 603 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Chłodzenie silnika | Wentylator / powietrze |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe z filtrem oleju |
| Filtr oleju | Tak |
| Emisja spalin (CO2 EU V) 2 | 851 g/kWh |
| Pojemność akumulatora | 28 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Waga akumulatora | 8,1 kg |
| Producent akumulatora | Husqvarna |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 70 cm |
| Szerokość koszenia, min | 103 cm |
| Szerokość koszenia, maks. | 112 cm |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Wymiary opon przednich | 200/65-8 |
| Wymiary opon tylnych | 200/65-8 |
| Rozstaw osi | 95,8 cm |
| Prześwit pod podjazdem | 110 mm |
| Długość maszyny | 206,6 cm |
| Szerokość maszyny | 96,4 cm |
| Wysokość maszyny | 117,8 cm |
| Maksymalny ładunek 3 | 150 kg |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 308 kg |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Producent przekladni, tył | Tuff Torq |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 7 km/h |
| Producent przekładni, przód | Tuff Torq |
| Model przekładni, przód | KTM13U |
| Model przekładni, tył | K664U |
| Wspornik fotela | Tak |
| Rodzaj fotela | Professional |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Materiał fotela | Winyl |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna - miękki uchwyt |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Drgania, kierownica | 2,17 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,29 m/s² |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 84 dB(A) |
| Gwarantowana moc akustyczna | 99 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 98 dB(A) |
HUSQVARNA — szwedzka marka z ponad 330-letnią tradycją. Husqvarna to synonim profesjonalnego sprzętu ogrodowego i leśnego, łączącego najwyższą jakość, innowacyjne technologie i niezawodność potwierdzoną przez lata doświadczeń.
Pomagamy dobrać sprzęt do działki i potrzeb. Odbiór osobisty przy Lwowska 154a w Nowym Sączu.
Sklep i serwis w jednym punkcie – naprawy, przeglądy i oryginalne części bez szukania warsztatu.
Zaufanie klientów z Nowego Sącza i okolic. Sprawdź opinie przed wizytą.
Gwarancja na sprzęt i na usługi. Oryginalne części do kosiarek, traktorków i robotów koszących.
Husqvarna R 418TsX AWD w ofercie Ogród-Pro. Sklep ogrodniczy Nowy Sącz przy ul. Lwowska 154a – odbiór osobisty, doradztwo i serwis na miejscu. Zapraszamy klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Krynicy-Zdroju, Nowego Targu i okolic.