Wykaszarki akumulatorowe Husqvarna

Wykaszarki Akumulatorowe Husqvarna | Ogród-Pro

Jeśli chcesz, zadbać o swój ogród i mieć perfekcyjnie wyglądający trawnik, wybierz solidną wykaszarkę akumulatorową, która pozwali wykosić nawet trudno dostępne miejsca Twojego ogrodu. Wykaszarki firmy Husqvarna to gwarancja wysokiej jakości i solidnego wykonania.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

499,00 zł taniej!

Podkaszarka akumulatorowa Husqvarna 115iL

NAJLEPSZA OFERTA W POLSCE!!! Cena zawiera: Podkaszarkę, Akumulator HUSQVARNA BLi20, Ładowarkę QC80 oraz głowicę żyłkowa T25B
Cena 1 050,00 zł Cena podstawowa 1 549,00 zł na magazynie
  • -499,00 zł

Wykaszarka akumulatorowa Husqvarna 520iRX

Lekka, wydajna podkaszarka z uchwytem kierowniczym dla profesjonalnych użytkowników. Idealna dla ogrodników i osób zajmujących się pielęgnacją...
Cena 2 099,00 zł na magazynie
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Podkaszarka akumulatorowa - zalety

Główną zaletą podkaszarek akumulatorowych jest możliwość swobodnego przemieszczania się bez konieczności podłączania się do się do sieci elektrycznej i używania przedłużacza. Nie musisz już tracić czasu na rozwijanie kabla, aby wykosić trawę w trudno dostępnych miejscach, wszędzie tam, gdzie nie dojeżdża zwykła kosiarka. Bez problemu uporasz się również z wysoką trawą, kępami chwastów czy zaroślami.

Dzięki temu, że są to urządzenia wyposażone w akumulator, nie musisz obawiać się o generowanie spalin czy zanieczyszczeń tak jak w przypadku modeli spalinowych wykaszarek. Dodatkową korzyścią, jaką daje zasilanie akumulatorem, jest cicha praca, bez uciążliwego dla otoczenia hałasu.

Przy zakupie podkaszarki akumulatorowej należy zwrócić uwagę na pojemność akumulatora, ponieważ to od niego zależeć będzie maksymalny czas koszenia trawy. Akumulatory firmy Husqvarna to urządzenia, które szybko się ładują i gwarantują długą pracę, bez zbędnych przerw.

Wykaszarki akumulatorowe marki Husqvarna to urządzenia, lekkie i ergonomiczne, które mają możliwość dopasowania ustawień do użytkownika. Regulowane i wysokie uchwyty zwiększają wygodę w trakcie koszenia i sprawiają, że możesz dopasować wykaszarkę do swojego wzrostu.

Solidne i sprawdzone produkty

Przez wzgląd na wiele zalet wykaszarki akumulatorowe cieszą się dużą popularnością. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli podkaszarek akumulatorowych. Zachęcamy do sprawdzenia wykaszarek marki Husgvarna, która jest cenionym i znanym producentem maszyn i urządzeń do ogrodów. Te solidne produkty umożliwią Ci sprawne i komfortowe zadbanie o ogród czy działkę. Sprawdź naszą ofertę i zamów sprawdzony sprzęt już dziś!