Kosiarki elektryczne AL-KO

Ogrodowe Kosiarki Elektryczne AL-KO | Ogród-Pro

Szukasz wydajnego i lekkiego sprzętu do koszenia trawnika? Kosiarki elektryczne AL-KO będą idealnym rozwiązaniem. Wysoka jakość wykonania, łatwość manewrowania i duży kosz z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom. To sprzęt, dzięki któremu z łatwością zadbasz o trawnik w swoim ogrodzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosiarek elektrycznych AL-KO z szybką dostawą!

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Kosiarka elektryczna AL-KO Classic 3.25 E

Ergonomia w uchwycie prowadzącym, wygodne składanie i przechowywanie Optymalne właściwości koszenia i wrzucania do kosza dzięki aerodynamice...
Cena 349,00 zł na magazynie

Kosiarka elektryczna Comfort 34 E

Ciche, bez emisyjne i bezpieczne koszenie trawnika Silnik indukcyjny Funkcja 2INONE – koszenie i zbieranie ściętej trawy Kompaktowa i zwrotna,...
Cena 679,00 zł na zamówienie
zobacz
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Wytrzymała kosiarka elektryczna

Największą zaletą kosiarek elektrycznych jest cicha i ekonomiczna praca, pomimo dużej mocy silnika. Kosiarka elektryczna nie generuje również spalin ani uciążliwego hałasu, jak kosiarki spalinowe. Solidny silnik i wytrzymała obudowa gwarantują długotrwałą eksploatację sprzętu.

Większość modeli oprócz funkcji koszenia ma również funkcję pozwalającą na wychwytywanie pokosu i jego rozdrabnianie, dzięki czemu skoszona trawa może od razu stanowić naturalny nawóz dla naszego trawnika. Ustawienie opcji mulczowania jest proste i nie wymaga użycia narzędzi.

Kosiarkę AL-KO może dopasować do swoich wymagań. Duże koła i regulacja poziomu wysokości koszenia pozwalają na pracę w każdym terenie. Na uwagę zasługuje też szeroka i regulowana kierownica ułatwiająca manewrowanie i prowadzenie. Uchwyt transportowy umieszczony w obudowie i składana rączka sprawiają, że kosiarka jest łatwa do przenoszenia.

Zaletą kosiarki AL-KO jest również duży pojemnik na skoszoną trawę. Duży otwór i wysoki kanał wrzutowy pozwalają na optymalne zapełnienie kosza, co zmniejsza częstotliwość jego opróżniania i skraca czas potrzebny na koszenie trawnika. Dostępne są również modele, posiadające kosze ze wskaźnikiem napełnienia.

Kosiarki AL-KO w naszej ofercie

Elektryczne kosiarki AL-KO to łatwy w obsłudze sprzęt, idealny do ogrodów o mniejszej powierzchni. Dzięki nim szybko i dokładnie skosisz trawnik. 

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór innych urządzeń przydatnych w pielęgnacji trawników i ogrodów, jak roboty koszące czy wertykulatory. Naszym klientom oferujemy również korzystną sprzedaż ratalną. Wejdź na stronę i sprawdź naszą ofertę!