Dmuchawy spalinowe AL-KO

Dmuchawy do Liści Spalinowe AL-KO | Ogród-Pro

Spalinowe dmuchawy to praktyczny sprzęt przydatny do utrzymania porządku w ogrodzie. Choć kojarzą się na one głównie z jesienią i usuwaniem suchych liści to dmuchawy są również przydatne w wielu innych sytuacjach. Oprócz usuwania liści możemy nimi również odkurzyć podjazd do domu, duży taras czy oczyścić kostkę brukową z piasku. Dmuchawy i odkurzacze to urządzenie, które oszczędzą Ci sporo wysiłku i pracy. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone i solidne modele niemieckiej firmy AL-KO, które ułatwią sprzątanie ogrodu przez kolejne lata.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Spalinowa dmuchawa do liści AL-KO

Dmuchawa do liści to kompaktowe urządzenie o dużej mocy ssącej. Odpowiedni kształt dyszy i silny strumień powietrza pozwala na usunięcie nawet wilgotnych liści. Dmuchawa jest wyposażona w wygodną rękojeść, która znacznie ułatwia jej użytkowanie. Odkurzacze do liści umożliwiają nie tylko zebranie liści w jednym miejscu, ale również ich łatwe przeniesienie dzięki opcji ssania i pojemnemu workowi. Dmuchawa szybko wciągnie nagromadzone liście do worka, w którym możesz wygodnie przenieść je w dowolne miejsce.

Taka dmuchawa to niezwykle praktyczne urządzenie, ponieważ łączy w sobie funkcje i zalety obu urządzeń - odkurzacza i dmuchawy. Dzięki niej szybko i bez większego wysiłku uprzątniesz swój ogród i miejsca wokół drzew z zalegających, suchych liści.

Odkurzacz spalinowy na kołach

Ten spalinowy odkurzacz do liści wyposażony w mocny silnik świetnie sprawdzi się do odkurzania dużych powierzchni trawnika. Wygodna i ergonomiczna kierownica sprawia, że jazda odkurzaczem jest przyjemna i nie wymaga dużego wysiłku. Pojemny worek pozwala na efektywną pracę bez konieczności robienia częstych przerw. Dodatkową zaletą w takich urządzeniach może być specjalna turbina ssąca, która rozdrabnia liście i zmniejsza ich objętość.

Ta silna i wydajna maszyna świetnie sprawdzi się u posiadaczy dużych ogrodów. Z pewnością przyspieszy i ułatwi jesienne i wiosenne sprzątanie ogrodu. Odkurzacz spalinowy przyda się również do sprzątania ogrodu po burzach i silnych wiatrach, kiedy to na trawniku zalegają liście, szyszki czy połamane gałęzie. Dzięki niemu szybko przywrócimy estetyczny wygląd naszemu trawnikowi.

Sprzęt od pielęgnacji ogrodu

W naszym sklepie oferujemy solidne dmuchawy i odkurzacze do liści Al-Ko. W sprzedaży posiadamy również wertykulatory i kosiarki, dzięki którym z łatwością utrzymasz trawnik w idealnym stanie. Oferujemy szeroką gamę produktów sprawdzonych i znanych firm takich jak Husqvarna, Stiga czy Gardena.

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki produkt wybrać, nasi specjaliści chętnie udzielą porad i pomogą wybrać model, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Nasz sklep umożliwia również sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach. Szukasz sprzętu do pielęgnacji swojego ogrodu? Wejdź i sprawdź naszą ofertę!