Dla dzieci

Akcesoria i gadżety dla dzieci Husqvarna | Ogród-Pro

Zabawki, akcesoria i gadżety dla dzieci

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Zabawka podkaszarka

Wygląda jak prawdziwa podkaszarka Husqvarna 223L! Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Wydaje dźwięk podkaszarki, a żyłka tnąca posiada zielone diody LED, które świecą i obracają się po naciśnięciu spustu.
Cena 177,00 zł na magazynie

Zabawka kosiarka

Wygląda jak prawdziwa kosiarka Husqvarna HU800 AWD! Prawdziwy dźwięk silnika, który odpala się po uruchomieniu i pociągnięciu gałki rozrusznika. Przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Cena 319,00 zł na magazynie

Zabawka pilarka

Wygląda jak prawdziwa pilarka łańcuchowa Husqvarna 550XP! Zabawkowa pilarka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 lat. Zawiera realistyczny dźwięk pilarki i obracający się łańcuch.
Cena 177,00 zł na magazynie

Zabawka dmuchawa

Wygląda jak prawdziwa dmuchawa Husqvarna 125B! Zabawkowa dmuchawa przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Wydaje dźwięk dmuchawy i wydmuchuje powietrze z dyszy po naciśnięciu spustu. Zielone serpentyny na końcu...
Cena 177,00 zł na magazynie

Zabawka Automower

Niesamowita nowa zabawka Automower dla Twoich dzieci! Zupełnie nowa zabawka Husqvarna Automower udowadnia, że zabawka może wyglądać jak prawdziwa. Lampki migają podczas uruchamiania, a sterowanie ręczne jest łatwe dla...
Cena 319,00 zł na magazynie
Pokazano 1-5 z 5 pozycji